Nisan 12, 2021

Sanal Kripto

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha fazlası hakkında son haberler

Türkiye | Dünya Kupası elemeleri: Türkiye 20 yıllık Dünya Kupası maçlarını bekleyebilir mi?

WTavuk, Güney Kore ve Japonya’da düzenlenen 2002 Dünya Kupası’nda üçüncü sıradaki play-off’larda son düdüğü çaldı. TürkiyeOyuncular bronz madalyalarını toplamaya devam ederek maç başına en iyi sonuçları aldılar.

Daegu’da o günden beri iki şey değişmedi – doğru Cenol Kunes Hala Türk baş antrenör ve hepsi bu Türkiye Bir dakikalık Dünya Kupası maçı bile oynanmadı.

Doğu Asya’daki bu muhteşem gösteri, aslında 1954’teki İsviçre’deki grup aşamasından ayrıldıktan sonra, Türkiye’nin Dünya Kupası’ndaki ikinci görünümüdür.

Son yedi Avrupa Şampiyonası’ndan beşine katılmaya hak kazanan bir ülke için 68 yılda bir Dünya Kupası’nın ortaya çıkması tam olarak beklediğiniz gibi değil.

Katar, 2022’den çok Avrupa’da kalifiye olmaktan daha iyi durumda. TürkiyeDünya sahnesindeki 20 yıllık boşluğa son verme şansı oldukça yüksek.

SilahlarHollanda ve Norveç aleyhine yapılan rapor gösterileriyle ilk iki elemenin her birini kazandı. Ancak Salı gecesi Letonya ile 3-3 berabere kaldılar.

Türkiye’nin önemli insanları kimler?

olmasına rağmen Brock Yılmaz 35 yaşındaki oyuncu, kariyerinin herhangi bir aşamasından daha iyi durumda olabilir, çok sayıda hedefi ve tüm takımda kalite dağılımı vardır.

DropsonSpore’un 24 yaşındaki kalecisinin önünde Ukur Khan Kagir, Premier Lig çiftleri Kokler Choungu Ve Okyanus Kek Bir güvenlik merkezi oluşturun.

West Broms ile orta sahada bir Premier Lig varlığı da var Tamam Yakuslu, Lalica Santander’ın Zelda Vigo ile tecrübesine sahip.

Okyanus fırtınasıNorveç’e 3-0 galibiyetinde iki kez gol atan, aslında kulüp ve ülke için reşit oluyor. Temsil etti Türkiye 22 yaşında Euro 2016’da bir farkla.

Takımdaki ustalık ve hile, AC Milan’ın geniş alanlarında sağlanır. Hakan Çalhanoğlu, Avrupalı ​​futbol taraftarları tarafından iyi bilinir. Aynısı geçerlidir Yılmaz, Katar’ın 2022 elemelerinde kendi adına dört hedefi var, buna Hollanda’ya karşı bir hat-trick de dahil.

Lily Striker, ülkesine Dünya Kupası’na güç verebilseydi ve kaptanın zırhını giyebilseydi, şüphesiz bir yer olurdu. TürkiyeHall onunla ünlü.

Böyle yaparak, Silahlar“Erkekler, Hollanda ve güçlü bir Norveç takımı ile eleme takımına gitmeli. Letonya ile beraberlik hayal kırıklığı yaratsa da, Türkiye Yine de ilk üç maçından yedi puan alabilirlerdi.

READ  Türkiye'nin ani merkez bankası değişikliği Erdoğan için alışılmadık bir durum: Fitch