Nisan 12, 2021

Sanal Kripto

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha fazlası hakkında son haberler

Tennessee genç atlet Turkey Hunt 2021 bahar sezonuna başladı

20 Mart 2021
Veren kuruluş:

2021 Genç Atlet Türkiye Avcılığı Eyaletin büyük bölümünde 27-28 Mart hafta sonu ilkbahar avı sezonu başlıyor. Genç sporcu avı daha sonra eyaletin iki bölümünde gerçekleşecek.

Yeni kurulan Mississippi Sedimanary Valley (MAV) bölümünde (Tire, Lake, Lauderdale, Shelby ve Dipton ilçelerini kapsayan) ve 10-11 Nisan hafta sonu Giles, Lawrence, Lincoln ve Wayne bölgelerinde genç atlet avlanıyor.

Eyaletin çoğunluğu için 2021 bahar hindi av sezonu 3 Nisan-16 Mayıs’tır. Yeni MAV bölümünde ve bahsedilen dört Güney Orta Tennessee bölgesinde, sezon 17 Nisan-16 Mayıs’a kadar uzanmaktadır.

Genç Atlet Bahar Türkiye Avcılığı, gençlerinizi ilkbaharın başlarında dışarı çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Genç Sporcu Avı 6-16 yaş arası gençler içindir. Günde bir sakallı hindiye izin verilir ve genç sporcu avı sırasında hasat edilen herhangi bir hindiye, eyalet çapında yeni bahar zamanı sınırı için üç kuş (MAV kategorisinde iki kuş) sayılır.

Her genç sporcu avlanma yaşı olmayan, 21 yaşında veya daha büyük olmalı ve bir cihazın kontrolünü ele geçirebilecek konumda olmalıdır. Pek çok genç, ruhsat gerektirmeyen, avcı olmayan bir yetişkinin yanında olabilir.

Genç Sporcu Avcılığı, 2021 İlkbahar Türkiye Mevsimi ve Yaban Hayatı Yönetim Alanları Avcılığı (DTB) hakkında daha fazla bilgi 2020-21 Tennessee Avcılık ve Tuzak Rehberi’nde bulunabilir. Kılavuz ayrıca çevrimiçi olarak www.tnwildlife.org adresinde ve TWRA ofislerinde ve lisanslama kurumlarında da mevcuttur.

READ  Günlük Haber Paketleme: Türkiye'nin güneş enerjisi üretimi Şubat 2021'de% 50 arttı