Nisan 12, 2021

Sanal Kripto

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha fazlası hakkında son haberler

Sokak kedisi, yavru kedileri Türkiye’ye götürüyor, video viral oluyor

Bir annenin sezgisi dünyadaki en harika şeylerden biridir ve sadece insanlar için değildir. Geçenlerde Türkiye’de bir anne kedi, bebeğiyle ilgili bir sorun olduğundan şüphelendikten sonra yardım için veteriner kliniğine götürüldü. Şimdi, kedilerin kedileri tedavi ettiği için viral hale geldiği video.

Sosyal medyada ses getiren videoda, yavrularını hayvana götüren başıboş bir kedi filme alındı. İzmir’in batı ilindeki veterinerler, kedinin amacını ilk başta anlamadılar. Karaçi belediyesinden bir sözcü, yavru kedinin ikinci yavru kedi getirildikten çok sonra kesildiğini söyledi. Göre HA, Bir anne kedi bir gün arayla iki kedisini Sağlık Müdürlüğü’ne götürdü.

Doktorlar ve hemşireler nihayet kontrol ettiklerinde, yavru kedilerin gözlerinin şiştiğini ve onları açmakta zorlandıklarını fark ettiler. Anka Haber Açıklandı. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nü aradılar ve göz enfeksiyonu geçiren yavru kedilere bir miktar ilaç verdiler. Kısa süre sonra hayvan annenin çağrısına cevap verdi ve başıboş kedi ve kedileri tedavi edildi.

Videoyu buradan izleyin:

Göre Daily Sabha, İlk bakımdan sonra kediler belediyenin veterinerlik departmanına teslim edildi. Başıboş kedi yavruları ve anneleri daha sonra evlat edinilmek üzere yerleştirildi. Bu kediyi tanıyorduk. Yakınlarda dolaştı ve ona yiyecek ve su verdik. Bir tıp görevlisi, yavru kedi doğurup doğurmadığını bilmiyoruz “dedi.

“O zaman sadece bizim dikkatimize geldi. İkimiz de duygusal ve iyileştiklerini görmekten çok mutluyduk ”dedi. Haberler Durg.

Ancak bu, ülkede ilk kez böyle bir şey olmuyor. Nisan 2020’nin başlarında, bir anne kedi yardım için hastaneye koştuğunda fotoğraflar viral oldu.

2019’da başka bir hamile kedi, bebekleri doğurmak için profesyonel yardım almak üzere hastaneye döndü.

İnsanları internette dünyanın dört bir yanına taşıdılar, kedilerin yakında bir aile olarak evlat edinileceğine inanarak anneyi övmekten vazgeçmediler.

READ  Albrock, IJF Antalya Grand Slam'de Türkiye'ye ilk altınını verdi