Exxen Survivor 2021 sms sıralaması 23. hafta 8 Haziran Steven elendi! exxen.com SMS oy sıralaması listesi videosu

SanalKripto.com – Survivor 2021’de finale yaklaşırken bu akşam kim elendi, kim gitti? 8 Haziran 2021 Exxen.com SMS sıralaması sonuçları videosu izle Survivor SMS kırmızı takım mavi takım halk oylaması, Ünlüler Gönüllüler sms sıralama sonuçlarının yanıtı en çok merak edilen konular arasında. TV8’de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında geçen hafta Aleyna Çalışkan elenmişti. Bu akşam eleme konseyi yapıldı ve Survivor’da kimin elendiği belli oldu. Konu gündemden düşmüyor. Survivor’da bu hafta 8 Haziran’da yapılan SMS oylama listesi ile kimler elendi, kimler ayrıldı, kimler vedalaştı? soruları bu gece cevaplanıyor…

Survivor 2021’de bu hafta takım olarak değil de bireysel olarak dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sonucu Aleyna, Steven ve Ayşe bu haftanın eleme adayları oldu. Bugün oynanacak olan İletişim oyunu sonucu konseyde 4. eleme adayı da belli olacak.

İletişim oyunu ödülünü kim kazandı?

Survivor’da bugün 8 Haziran 2021 Salı günü beş ayı geçen süre boyunca sevdiklerinden uzak kalan yarışmacılar için iletişim oyununun ayrı bir önemi var. Bu akşam, Survivor 2021’de iletişim oyunu öncesinde Murat Ceylan, iletişim ödülünü açıklayarak yarışmacıları çok sevindirecek. Mavi takım ve Kırmızı takım, son günlerine gelen Survivor’da aileleri veya sevdikleriyle görüşmek için iletişim ödülünü kazanmak isteyecek ve ortaya müthiş karşılaşmalar çıkacak. Günün sonunda kazanan takım yarışmacılar, aileleri ile iletişim kurma şansını yakalayacak.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU, DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bireysel dokunulmazlık oyununda birinci olan isim Berkay olmuştu. Bireysel sembolün sahibi olan Berkay, Steven’ın adını söylemişti. Bununla birlikte eleme adayları Steven ve Aleyna olarak netleşmişti.

Dün akşam gerçekleşen son bireysel dokunulmazlık oyununda ise kazanan İsmail Balaban oldu. İsmail Balaban’ın tercihi ise Ayşe’den yana oldu. Sembolün sahibi İsmail’in Ayşe’nin adını vermesiyle birlikte Ayşe, Aleyna ve Steven eleme adayları olarak kesinleşti.

8 Haziran 2021 Salı günü SMS sıralamasının açıklanmasıyla birlikte 3 eleme adayı arasından adaya veda eden isim ortaya çıkacak.

Related Post

Survivor’da kim elendi 8 Haziran 2021 Exxen.com videosu linki

Survivor’da elenen isim henüz belli olmadı. Bu hafta Survivor dokunulmazlık oyunu sonucunda Ayşe, Steven ve Aleyna Kalaycıoğlu eleme adayları arasında eleme potasında bulunuyorlar. Survivor 2021 bu akşam elenen isim kim olacak? İzleyicilerin merakla beklediği sorunun yanıtı Steven OLDU.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI

  1. Ayşe
  2. Aleyna Kalaycıoülu
  3. Steve
  4. ?

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 1 Haziran 2021 SMS oy sıralaması belli oldu. Mavi takımdan ………, Kırmızı takımdan …….. birinci oldu.

Survivor Mavi takım SMS sıralaması

09/06/2021 00:22

admin: